Pick: Υπερβολικό το 2,25 στον ΠΑΟΚ

Υπερβολικό το 2,25 στον ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (07/11/2021, 19:30) Ελλάδα, Σουπερλίγκ

Αδικείται ο Παναθηναϊκός από το σετ αποδόσεων των εταιρειών για το ντέρμπι -είναι υπερβολικό το 2,25 στον ΠΑΟΚ. Ας μη ξεχνάμε πως δεν πάνε πολλές μέρες που ο «δικέφαλος» υποτάχθηκε στον Ολυμπιακό, χωρίς να προβάλει μεγάλη αντίσταση. Πέρσι το «τριφύλλι» πανηγύρισε δυο νίκες στη Λεωφόρο με τον συγκεκριμένο αντίπαλο. Φέτος είναι ξεκάθαρο πως παρουσιάζεται βελτιωμένος, με γρήγορους μεσοεπιθετικούς που είναι και ικανοί σκόρερ. Στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, ο ΠΑΟΚ «πλήρωσε» τα αργά πόδια των αμυντικών μέσων και των κεντρικών αμυντικών του. Το ίδιο κινδυνεύει να πάθει στη Λεωφόρο από τον Καρλίτος και τον Παλάσιος.

Υπάρχει ακόμη ένας λόγος που είναι υπερβολικό το 2,25 στον ΠΑΟΚ. Ο «δικέφαλος» έρχεται από ευρωπαϊκό παιχνίδι (την Πέμπτη), ενώ οι «πράσινοι» είναι ξεκούραστοι. Και είχαν μια ολόκληρη εβδομάδα να δουλέψουν στην τακτική που θα ακολουθήσουν. Με βάση την εικόνα των δυο ομάδων και τα χαρακτηριστικά τους, θα περιμέναμε ένα ισορροπημένο σετ. Τώρα γίνεται ελκυστική η κόντρα στο φαβορί. Δυο ακόμη στοιχεία για το ματς: Ο Παναθηναϊκός, στους τέσσερις τελευταίους εντός έδρας αγώνες με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ, κατέγραψε τρεις νίκες και μία ισοπαλία. Στη συνολική προϊστορία τους στην Αθήνα ο Παναθηναϊκός κυριαρχεί με 46 νίκες έναντι οκτώ, ενώ δεκαεπτά αναμετρήσεις έμειναν στην ισοπαλία.

Τέλος, οι έξι από τις επτά πρόσφατες αναμετρήσεις τους ολοκληρώθηκαν με «2-3 γκολ».

Επιλογή μας το combo της διπλής ευκαιρίας 1Χ με Under 3.5,  σε τιμές διπλασιασμού (Stoiximan).